Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LSO Jakub Brzesko

Święte Triduum Paschalne

 

Triduum Paschalne w naszej parafii:

Wielki Czwartek 19:00

Wielki Piątek 18:00

Droga Krzyżowa ulicami miasta 21:00

Wielka Sobota 21:00

 

Asysty:

Wielki Piątek 18:00

CEREMONIARZE:  Koczwara Tomasz, Rzenno Eryk

POMOCNICY: Świątek Mateusz, Chruślicki Piotr, Wójcik Piotr

CZYTANIA:  Dobrzański Damian/ Sukiennik Wojtek, Drużkowski Daniel

KRZYŻ– ADORACJA :  Kolbusz Amadeusz, Smaluch Jakub

AKOLITKI:  Jaszczyński Patryk, Chruślicki Patryk

KADZIDŁO:  Zachara Michał, Buchowicz Krzysztof

KOMENTARZ: Hebda Michał, Cogiel Konrad

KOŁATKI:1…2….3…4…

WELONY: Salamon Darek, Kądziołka Adrian, Palej Adrian

POCHODNIE: Surowiecki Marcin, Smaga Oskar, Rudnik Szymon, Biel Adrian,

TUBY NA DROGĘKRZYŻOWĄ: Wąsikiewicz Wojciech, Pietrusiński Dawid

 

Wielka Sobota 21:00

CEREMONIARZE:  Kania Filip, Chruślicki Piotr

POMOCNICY: Świątek Mateusz, Koczwara Tomasz, Kania Kacper, Kuchta Piotr

DZWONKI:1.Tota Marcin (Sygnaturka)2. …3…4…

POCHODNIE, Świece dla księży:Surowiecki Marcin, Rudnik Szymon, Smaga Oskar, Biel Adrian

KOMENTARZE: Piotrowski Wojciech, Hebda Michał, Cyryl Mikuliński

KADZIDŁO:  Dobrzański Damian, Zych Dawid; Buchowicz Krzysztof, Drużkowski Daniel

CZYTANIA: 1. p.  Mikuliński 2.Kleryk, 3. P. Krawczyk, 4. Kleryk, 5. p. Kuchta

WODA ŚWIĘCONA:Kądziołka Adrian

KRZYŻ:  Surowiecki Karol

MODLITWA WIERNYCH: Sukiennik Wojtek

AKOLITKI:  Kolbusz Martynian, Krawczyk Jakub

FIGURA: Zachara Michał

 

 

CZUWANIE LEKTORÓW :

 

WIELKI CZWARTEK

21.00 -21.30 Aleksiewicz –Drab Emil, Barnaś Kamil

21.30 – 22.00 Biel Adrian, Buchowicz Krzysztof

22.00 – 22.30 Chruślicki Patryk,  Chruślicki Piotr

22.30 – 23.00 Cogiel Konrad, Czernecki Damian

23.00 – 23.30 Czernecki Filip, Drużkowski Daniel

23.30 – 24.00 Drużkowski Mikołaj, Hebda Michał

 

WIELKI PIĄTEK

6.00 – 6.30 Jaszczyński Patryk, Jemioło Paweł

6.30 – 7.00 Kania Filip, Kania Kacper

7.00 – 7.30 Kądziołka Adrian, Koczwara Tomasz

7.30 – 8.00 Kokoszka Karol, Kolbusz Amadeusz

8.00 – 8.30 Pietrusiński Dawid, Pietrykin Aleksander

8.30 – 9.00 Ropek Bartłomiej, Rudnik Krzysztof

9.00 – 9.30 Salamon Dariusz, Sambor Mateusz

9.30 – 10.00 Sroka Jakub, Stężowski Marcin

10.00 – 10.30 Szuba Paweł, Świątek Mateusz

10.30 – 11.00 Witowski Bartosz, Zachara Michał

20.00 – 20.30 Kolbusz Martynian, Konieczny Tomasz

20.30 – 21.00 Kosiński Jakub, Kowal Bartosz

23.00 – 23.30 Krawczyk Jakub, Krawczyk Konrad

23.30 – 24.00 Kuchta Piotr, Mikuliński Cyryl

 

 

 

WIELKA SOBOTA

6.00 – 6.30 Mikulski Dominik, Moszczyński Jakub

6.30 – 7.00 Moszczyński Kamil, Moszczyński Konrad

7.00 – 7.30 Olchawa Tomasz, Palej Adrian

7.30 – 8.00 Pałka Filip, Piechnik Mateusz

8.00- 8.30 Piotrowski Wojciech, Roczniak Stanisław

8.30 – 9.00 Rudnik Szymon, Rzenno Eryk

9.00 – 9.30 Smaga Oskar, Smaluch Jakub

9.30 – 10.00 Surowiecki Bartłomiej, Surowiecki Marcin

10.00 – 10.30 Tota Marcin, Wąsikiewicz Wojciech

10.30 – 11.00 Wójcik Piotr Paweł, Zając Piotr

 

WITAMY!

Witamy na nowej stronie LSO w Brzesku przy parafii NMP Matki Kościoła i św. Jakuba!


Po długim czasie nieaktywności, strona powraca w nowej szacie graficznej - wiąze się z tym wiele usprawnien ale najważniejszymi są: kanał RSS oraz wersja mobilna strony - więc śmiało można z niej korzystąc za pomocą telefonów komórkowych. Na stronie będą systematycznie pojawiały się nowe treści - zapraszamy do śledzenia :)

 

II Etap Liturgicznego konkursu dla lektorów odbędzie się 5 maja 2014r. 

 

ASYSTA


 

ASYSTA

 

Niedziela Chrztu Pańskiego

11 stycznia 2015

GODZ. 9.00

 

CEREMONIARZE: Rzenno Eryk, Piechnik Mateusz

KRZYŻ: Pietrusiński Dawid

AKOLITKI:  Palej Adrian, Pałka Filip

KADZIDŁO:  Kowal Bartosz, Malec Igor

CZYTANIA: Piotrowski Wojciech, Roczniak Stanisław

MODLITWA WIERNYCH: Rogula Bartłomiej

 

 

 

 Pewnego razu lektor, który od niedawna chodziłna lekcje języka angielskiego, przeczytałw czasie mszy  św.: „Czytanie z księgi Dżoba...

 

ZBIÓRKI

1. Lektorzy
Poniedzialek 18:40
2. Ministranci
 Czwartek 18:00
3. Aspiranci
Aktualnie brak
Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!

2Tm 2, 3

 

Hot video

Sample video

Film z zimowiska w Krynicy.

Kamera: Michał Zachara,

             Filip Kania

Realizacja: ks. Marian Kostrzewa

 

Galeria

Turniej Rejonowy BRZESKO 2013

Zdjęcia: Filip Kania
            Eryk Rzenno

Who's Online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

ORLIK

Hala Na "Zielonce"

 W każdy czwartek 

19:00-20:30 (ministranci)

19:00-20:30 (lektorzy)

Zajęcia prowadzi p. Jan Chrabąszcz

Zajęcie odbywają się na zmianę w tym tygodniu

wypada na ministrantów.